ثبت شرکت در دبی، امارات متحده عربی

فهرست موضوع ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی یا دیگر شهرهای امارات متحده عربی توسط دولت امارات با بهره مندی از مزایای بسیار زیادی جهت سرمایه گذاری فراهم است. بدین سبب، امکان تجربه محیطی مساعد را برای تجارت فراهم میکند. این یک انتخاب بسیار ایده آل در بین سرمایه گذاران خارجی برای راه اندازی یک شرکت، که عمدتاً با مالکیت 100٪ خارجی است. معاف از پرداخت مالیات، سهولت انجام تجارت و زیرساختهای تجاری پیشرفته برای سرمایه گذاران جهت راه اندازی شرکتشان مفید است. علاوه بر این، سبک زندگی درجه یک و فرصتهای تجاری رو به رشد، امارات متحده عربی را به انتخاب شماره یک مبدل کرده است.

ثبت شرکت در دبی
اقامت دبی با ثبت شرکت

ناگفته نماند که از میان هفت امارت (استان) کشور امارات متحده عربی، شهر دبی یکی از محبوبترین شهرها میان مهاجران بالاخص مهاجران ایرانی است. شهر دبی بقدری شهرت یافته که مردم آن را به اشتباه کشور دبی می دانند.

سرمایه گذاران می توانند طیف گسترده ای از گزینه های ثبت شرکت موجود در این منطقه را انتخاب کنند. مجوزهای تجاری و فعالیتهای تجاری مختلفی وجود دارد که با شرایط دقیق تجاری مطابقت دارد. سرمایه گذاران می توانند با پیگیری مراحل ثبت شرکت به روش صحیح، یک شرکت در امارات متحده عربی را بدون دردسر راه اندازی کنند.

شرکت پاراگل در امر ثبت شرکت در دبی راهنما و مشاوره کاملی را برای افتتاح یک شرکت در دبی و یا دیگر شهرهای امارات در خدمت شما هستند. بر اساس الزامات دقیق تجاری، مشاوران متخصص ما به سرمایه گذاران خدمات کامل را جهت ثبت شرکت در امارات  ارائه میدهند.

مراحل گام به گام ثبت شرکت در دبی

فرآیند ثبت شرکت در امارات متحده عربی با مجموعه ای از فعالیت ها برای ثبت موفقیت آمیز شرکت ساختار یافته است. هلدینگ پاراگل فرآیند کامل ثبت شرکت در امارات را از 0 تا 100 را برای شما انجام خواهد داد. تیم مجرب ما، پشتیبانی بی نظیری را تا زمانی که اسناد شرکت به سرمایه گذار و فراتر از آن تحویل داده شود، ارائه میکند.

انتخاب نام تجاری مناسب، گامی حیاتی برای شروع فرآیند ثبت شرکت در امارات است. سرمایه گذار باید فعالیت های تجاری مناسب را تحت مجوز تجارت خود انتخاب کند. شرکت از نظر قانونی این حق را دارد که بسته به فعالیت های تجاری انتخاب شده، تجارت یا خدمات ارائه دهد.

ثبت شرکت در امارات
هزینه ثبت شرکت در دبی

در این خصوص، متقاضی باید فرم درخواست، مدارک پشتیبان، مشخصات سرمایه گذار و غیره را باید به مراجع مربوطه ارسال کند. سرمایه گذار برای اخذ مدارک شرکت و مجوز تجارت باید هزینه پروانه تجارت را بپردازد. در مرحله بعد میتوان برای ویزای سرمایه گذاری و حساب بانکی تقاضا و اقدام نمود.

شرکت پاراگل در خدمات پشتیبانی کسب و کار نهایی در امارات متحده عربی برای ثبت شرکت جدید و فراتر از آن در کنار شما خواهد بود و مشاوره های لازم را به متقاضیان ارائه میدهند. مراحل ثبت شرکت در امارات متحده عربی گام به گام به شرح زیر است :

با مشاوران تجاری مناسب همکاری کنید

ما را به عنوان نماینده خود قرار دهید. در کلیه خدمات مربوط به ثبت کسب و کار و خدمات پشتیبانی وابسته از کارشناسان ما پشتیبانی و مشاوره حرفه ای دریافت کنید. ما نمایندگی های خدمات PRO (خدمات ویژه) را برای رسیدگی به نیازهای تجاری خاص هر سرمایه گذار اختصاص داده ایم. تیم تخصصی پاراگل؛ پردازش اسناد، ثبت شرکت، جمع آوری و تحویل اسناد را بسرعت برای سرمایه گذاران فراهم می آورد.

تایید نام و فعالیت شرکت در امارات

گروه پاراگل اسنادی را برای تأیید نام شرکت و فعالیت تجاری پیشنهاد و ارائه میدهد. گروه مشاوران بازرگانی ما شما را در زمینه نقل و انتقال اسناد بانکی و تایید فعالیت تجاری راهنمایی خواهند کرد. این یکی از مراحل حیاتی فرآیند ثبت شرکت در دبی است.

ثبت شرکت در دبی
استعلام شرکت در دبی

فعالیت های تجاری منتخب تحت مجوز تجارت شرکت ورود پیدا می کنند. فعالیت های تجاری مناسب در مجوز تجارت برای شرکت در انجام تجارت قانونی در امارات گنجانده شده است.

اخذ مدارک ثبت شرکت در دبی

ما شرکت را برای شما از راه دور ثبت می کنیم و تمام مدارک و مهر شرکت را دریافت مینیم. سرمایه گذاران میتوانند مدارک را به صورت آنلاین از طریق سایت پاراگل ارسال کنند. همانطور که میدانید، برای ثبت شرکت در امارات نیازی به حضور فیزیکی شما نیست. تیم ما با تمامی مراجع هماهنگی خواهد کرد و ثبت شرکت را بدون دردسر در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم و تضمین خواهد کرد.

اخذ ویزای اقامت دبی

شرکت پاراگل برای کارت مهاجرت شرکت شما و ویزای اقامت امارات درخواست ثبت میکند. بازرگانان حرفه ای ما در تهیه فرم درخواست ویزای اقامت سرمایه گذاران آنها را یاری خواهند کرد. تیم پارگل همچنین در تنظیم اسناد پشتیبانی و هماهنگی پردازش ویزا با مقامات دولتی همکاری لازم را میکند.

پردازش ویزای اقامت و شناسه امارات

سرمایه گذار باید برای انجام تست پزشکی و ویزای اقامت با پاسپورت خود به امارات سفر کند. پردازش درخواست شناسه امارات نیازمند معاینه پزشکی در داخل کشور برای سرمایه گذار است. پس از ارائه درخواست معاینه پزشکی و شناسه امارات، مرحله درخواست ویزای اقامت دبی برای سرمایه گذار آغاز میشود. کارشناسان متخصص ما اسناد ویزا، پردازش، مهر و موم کردن و تحویل پاسپورت به سرمایه گذار را در اسرع وقت هماهنگ خواهند کرد.

ثبت شرکت در امارات
هزينه ثبت شركت در دبی

کمک به افتتاح حساب بانکی در دبی

ما به طور موثر جهت افتتاح حساب های بانکی شرکت و شخصی با بانک امارات متحده عربی در تعامل خواهیم بود. حضور فیزیکی سهامداران هنگام افتتاح حساب بانکی شرکتی به عنوان بخشی از انطباق با KYC الزامی است. سرمایه‌گذار میتواند به دبی سفر کند، و شناسه اماراتی، شناسه پزشکی و حساب بانکی شرکت را به یکباره افتتاح کند. انجام امور اداری برای افتتاح حساب بانکی از راه دور امکان پذیر است، حضور فقط برای تایید و امضاء اوراق الزامی است.

شماره های تماس

جهت مشاوره و راهنمایی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.
  • 5918707(04)
  • 547460577(971)
  • 564001102(971)

اقامت امارات

روش های اخذ اقامت دبی و سایر شهرهای امارات
  • اقامت دبی با خرید ملک
  • ثبت شرکت در امارات و اخذ اقامت دبی
ویزای دبی

خیر، برای ثبت شرکت در امارات نیاز به اسپانسر محلی الزامی نیست.

مالیات در دبی بسیار ناچیز است. اکثر شرکت های ثبت شده در دبی نیازی به پرداخت مالیات ندارند به جز برخی از شرکت هایی که بر اساس فعالیت تجاری ملزم به پرداخت مالیات 5 درصدی هستند.

مسئولیت صدور مجوز تجارت / کسب و کار توسط وزارت توسعه اقتصادی (DED) در امارات ارائه می شود.

خدمات مرتبط

خرید ملک در دبی
خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی اگر اولین بار است که در دبی خانه می خرید، ما در

ویزای اقامت دبی
ویزای اقامت امارات

ویزای سرمایه گذاری و اقامت امارات متحده عربی ویزای اقامت امارات – شرکت خدمات مهاجرتی پاراگل

خدمات فنی در دبی
خدمات فنی در دبی

خدمات فنی در امارات ارائه خدمات فنی یکی از امکاناتی ست که مورد نیاز هر جامعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.